piątek, 8 czerwca 2012

Gdzie przepadła BOSA STOPKA?

Kto kiedykolwiek tam zajrzał ten wie, że na blogu BOSEJ STOPKI znaleźć można cudowne solniaki. Kto nie był - nadrobić to trzeba koniecznie! BOSA STOPKA bowiem potrafi wprawić w osłupienie różnorodnością genialnych pomysłów. Ja jestem jej fanką już od bardzo, bardzo dawna, a że na blogu od lutego ciiiiiiiiszaaaa... stęskniłam się zwyczajnie na tymi bajecznymi solniakami. Ulepiłam więc ostatnio kilka aniołków na wzór BOSOSTOPKOWYCH i prezentując je zachęcam Was gorąco do odwiedzenia i obserwacji bloga autorki pierwowzorów - liczę że większe zainteresowanie blogiem zachęci naszą STOPKĘ do powrotu na łono bloggera :) Szkoda żeby w tak inspirującym miejscu wiało pustką i zapomnieniem...


 
I jeszcze zastęp anielski w suszarni... :)
10 komentarzy:

Nastole pisze...

piękne solanki :)

agaphcia pisze...

*♥*

mazanka pisze...

boskie są aniołki twoje ja też je kocham i lepię bez opamiętania i zapraszam cię do siebie...

Kasia :) pisze...

Jak ja kocham te Twoje solniaczki,napatrzyć się nie mogę,buziaki.

bozenas pisze...

Betinko:))))ja Cież p....rzepraszam:))))Twoje solniaczki są po prostu cudne:))))Ty nie nawołuj konkurencji do powrotu tylko sama twórz,bo wychodzi Ci to cudnie:))))))))))

Ewa pisze...

o żesz kurdesz... jakie cudne!!

Ania pisze...

O raju ile aniołów! Są przepiękne. Anioł - murzyneczka jest super i jeszcze truskaweczka mi się podoba. W ogóle wszystkie są przecudne. Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Wszystkie sliczne, ale truskaweczka.. brak slow! Cuda :)

Betinka :) pisze...

Dziękuję ślicznie dziewczyny za miłe słowa. bozenas droga miło mi ogromnie kiedy podobają się moje prace, ale daleka jestem od przywłaszczania sobie cudzych pomysłów - jeśli próbuję jakkolwiek z nich skorzystać to staram się zawsze zaznaczyć to najwyraźniej jak potrafię i odesłać do autora pierwowzoru. Prawda jest taka że chwała za te solniaczki należy się przede wszystkim BOSEJ STOPCE bo gdyby nie jej pomysłowość sama nie wpadła bym na tak genialne wzorce.

Beata Szrajder pisze...

Jestem po prostu oczarowana Twoimi aniolkami!!!!!!!!!!!!!!!!!SA CUDOWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!